Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit kellene tenni, ha a Fifa...

Mit kellene tenni, ha a Fifa 14-ben minden meccsen már egy apró szabálytalanság után egyből piros lapot ad a játékvezető a menedzser módban? Eredeti a játék, úgyhogy nem tudom, hogy miért csinálja ezt!

Figyelt kérdés
ha valaki tudja, hogy mit kellene csinálni, kérem segítsen, mert nagyon idegesítő...köszi! :)

2014. máj. 1. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyenről még nem halottam. Ha becsúszásnál nem a labdát találod el csak akkor ad pirosat taszigálásnál normál szerelésnél biztos ,hogy nem. Max. sárgát. A beállításoknál ki lehet választani a Bírót, válassz olyat aki engedékeny.
2014. máj. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a játékos módban nem lehet a bírót változtatni, meg semmilyen beállítást vele kapcsolatban engedélyezni. Egyébként nem a becsúszásnál van a gond, hanem a sima szerelésnél...egy minimálisan hozzáérek az ellenfélhez, s azonnal pirosat ad. Ez igaz arra is, hogy ha csak a saját játékost irányítom, meg ha az egész csapatot akkor is...amúgy ilyet még én sem láttam...:(
2014. máj. 3. 08:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Értem. Sorry de nincs ötletem!
2014. máj. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 matthew123 válasza:
Szerintem ez egy bug nekem ilyen nem volt (én torrentről szettem le)
2014. máj. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Írja ,hogy eredeti a játék! Talán még az lenne az ötletem ( de valószínű,hogy már próbáltad) Telepítsd újra!
2014. máj. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!