Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért fagy le folyton a firefox?

Miért fagy le folyton a firefox?

Figyelt kérdés
A chrome elèg sz*r a win8-on, az explorert ki nem állhatom. Szeretnèm a firefoxot használni, de valamièrt mostanában folyton lefagy, mindegy mit csinálok rajta, egyszerűen egy sima google is kèpes lefagyni. Vagy kilèp vagy nem válaszol, akkor èn zárom be. Aztán van hogy nem lehet ùjra megnyitni, hiába kattintok rá, nem csinál nèha semmit. Mitől lehet ez? Mit csináljak?
2014. máj. 3. 09:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Tölts le régebbi verziójú firefoxot vagy próbáld ki az operát. Vagy használj win7-et.
2014. máj. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De nem értem, mert eddig teljesen jó volt. Most is épp jó, de tegnap este kb. 5 órán át nem tudtam vele mit csinálni, használhatatlan volt. Előtte jó volt, előtte megint ilyen..

Ha régebbi verziót töltök le, attól mennyire valószínű, hogy jobb lesz?

2014. máj. 3. 10:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Van fent kiegesztiok? Nemely okozhat ilyen problemat.
2014. máj. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ezek vannak fent:

[link]

[link]

2014. máj. 3. 11:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Az biztos,hogy a helyedben letiltanam az osszeset mert feleslegesek!

Egyedul amit hagyj az a shockwave (flash player) ha youtube-n szoktal jarni peldaul.... Esetleg meg hagyhatod a Silverlight plugint,bar nekem ez sincs.


Adblock is maradhat,nekem az sincs,mert lassitota a.bongeszomet,foleg az indulasat,de nekem gyengebb gepem is van mint neked valoszinuleg.

2014. máj. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az adblockot azért raktam rá, mert minden 5. kattintásnál megnyitott 2-3 reklámoldalt, nagyon idegesített, szóval ez kell.

A többi letiltásával már próbálkoztam, de ha valamelyiket letiltom, akkor pár dolog nem működik, pl. néhány oldalon nem indulnak el a videók.

2014. máj. 3. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!