Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Catalyst control center...

Catalyst control center probléma. Van erre megoldás?

Figyelt kérdés

Üdv! Van egy Samsung notebookom, corei7 proci, intel hd graphics 4000 videokártya, windows 8 oprendszer.

Prímán működik már lassan 1 éve megvan, azonban a legutolsó windows update óta bekapcsolás után felugrik, hogy catalyst control center host application stopped working.

Ezzel együtt (bár nem tudom összefüggésben van-e vele) játék közben erős fps laggok jelentkeznek, amik eddig nem voltak. Valaki felvilágosítana mi ez a ccc, mi baja lehet, és esetleg hogyan tudom megoldani? A notebook garanciális ha esetleg olyan jellegű lenne..


Köszönöm a segítséget!



2014. máj. 3. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
a Catalyst control center ha jól tudom csak AMD-s termékekhez jó.
2014. máj. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gyárilag van rajta, biztos nem én telepítettem rá.
2014. máj. 3. 12:59
 3/5 anonim válasza:
azóta sem jöttél rá a megoldásra? nekem is ugyanez a baj :S
2014. máj. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem sajnos nincs változás... azóta jött még egy windows update, nem oldotta meg...
2014. máj. 18. 22:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Töröld le majd rakjad vissza a Catalyst-t ha úgyse jó vidd el a szerelőhöz az a biztos megoldás!
2014. máj. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!