Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van egy Microsoft Office 2010...

Van egy Microsoft Office 2010 Professional Plus csomagom a gépemen! Viszont nem magyar, lehet hozzá letölteni magyarosítást?

Figyelt kérdés
2014. máj. 4. 12:20
 1/10 anonim ***** válasza:

Itt megvehető:

[link]


Ingyenes alternatíva magyarul, legálisan:

[link]

2014. máj. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha külföldön megvette, akkor miért nem tölthet le hozzá magyarosítást? Pénzéhes Micro$oft...
2014. máj. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen azért lehetne ingyen magyarosítás ha már enyit fizetsz érte
2014. máj. 4. 16:11
 4/10 A kérdező kommentje:
Nincs semmi ingyenes?
2014. máj. 4. 16:13
 5/10 anonim ***** válasza:

Ott van az ingyenes alternatíva - az tud magyarul:

[link]

2014. máj. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ok de ha már megvettem?
2014. máj. 12. 17:57
 7/10 anonim ***** válasza:

"Ok de ha már megvettem?"

Ha megvetted az angol nyelvű Microsoft Office 2010-et, és honosítani szeretnéd magyar nyelvűre, akkor meg kell hozzá venned a magyar nyelvi csomagot:

[link]


Sajnos ez van.


Ingyenes alternatívaként ott a LibreOffice vagy az OpenOffice.

2014. máj. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Csomószor láttam külföldön akciósan, az itthoni árnál jóval olcsóbban játékokat például, de nem mertem megvenni a magyar nyelv hiánya miatt. Az Officenál legalább egy nyelvi csomag megvásárlásával megoldottad a problémát, de PC játékoknál erre esélyed sincs.

Állandóan siránkoznak a kiadók, hogy letölt mindenki mindent, de ha külföldön az itthoni 10 ezer forintos ár helyett meg tudnék venni valamit 25-50%-al olcsóbban, akkor azzal ők járnának jól.

2014. máj. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 crackjack válasza:

Én Open Office táblázatkezekőt használtam. De azt figyeltem meg, hogy teljesen máshogy néz ki a nyomtatási képe, mint a Microsoft-osban. A fénymásolókban, meg rendre a Microsoft-os termékek vannak.

Libre-ben nem tudom mi a helyzet.

2018. ápr. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9: Éppen ezért érdemes kiexportálni PDF-be - az mindenhol ugyanúgy néz ki.
2018. ápr. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!