Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehetne icloud-ból...

Hogy lehetne icloud-ból leszedni a képeket?

Figyelt kérdés
voltak az iphoneomon képek, amik le lettek mentve icloudban. eladtam az iphoneomat, de van ipadem is. hogy lehetne az iphoneos képeket visszaszerezni úgy a biztonsági mentésből, hogy ne kelljen az ipademet restoreolni? le lehet onnan tölteni gépre esetleg?

2014. máj. 8. 01:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Az apple id-del lépj be és kapcsold be a foto adatfolyamot. Viszont úgy tudom, hogy 30 nap után törlik a képeket az iCloudból.

Ha biztosra akarsz menni, akkor flickr, google+, onedrive és egyéb felhő tárhelyekre tudod feltöltetni automatikusan a képeket. Onnét nem törlődnek.

2014. máj. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de a biztonsági mentésben vannak benne, az meg nem törlődik... onnan hogy lehetne visszaszedni?
2014. máj. 10. 19:22
 3/5 dromedarbalu ***** válasza:

Az icloudból nem törlődnek a képek. Nekem mind megvan.


Id vel bejelentkezel és leszedi magtól a ha be van kapcsolva az adatfolyam.

2014. máj. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

"Az icloudból nem törlődnek a képek."

De törlődnek.


Te is ennyit tudsz az iCloudról.

[link]

'A fotók 30 napig tárolódnak, így bőven van időd törölni azt, amire nincs szükséged"


Ha nem vagy képes felfogni, hogy mi a a különbség, akkor a hiba benned van.

2014. máj. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sajnos nekem is ez a problémám. Hiába állítottam be a dolgokat, nem tudom letölteni a képeimet.
2014. jún. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!