Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit csinál a CAPS LOCK+Delete...

Mit csinál a CAPS LOCK+Delete billentyűkombináció a Windows 8.1-ben?

Figyelt kérdés
Ki volt jelölve egy mappa és véletlenül a SHIFT+Delete helyett (ami a végleges törlés, azaz nem kerül lomtárba) Caps Lock+Delete-et nyomtam és a kijelölt mappa eltűnk. Semmit nem kérdezett, hanem csak úgy eltűnt. Mi történt, hogy tudom visszahozni azt a mappát?

2014. máj. 8. 16:47
 1/8 Tengor ***** válasza:
A lomtárba került az adat. Win 7-ig (valszeg 8-ban is) a partícióknak saját lomtáruk van, és az asztalon lévő csak a C-ben lévő adatot jeleníti meg. Lemezkarbantartót futtatva a kérdéses partíción megjeleníthető a lomtár tartalma és üríthető is.
2014. máj. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért mondod hogy az asztalon levő lomtár csak a C partíció adatait jeleníti meg?
2014. máj. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Tengor ***** válasza:
Én ezt tapasztaltam.
2014. máj. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pedig megjeleníti a többi partícióról törölt fájlokat is.Igaz amíg a lomtárból nem törlöd addig nem látni hogy a partíciónál növekedett a szabad terület.
2014. máj. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget. Erre nem is gondoltam, hogy a lomtárba tette. Nincs kint nekem a lomtár ikonja az asztalon szóval nem nagyon szoktam használni és látni sem hogy van-e valami benne. Sikerült visszaállítani. Mégegyszer köszönöm.
2014. máj. 8. 23:25
 6/8 Tengor ***** válasza:
Ha jobb gomb / törlés v. csak simán Deletet használsz, akkor a lomtárba megy a cucc. Shift + Delete-tel lehet kikerülni a lomtárat.
2014. máj. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Tengor ***** válasza:

A #1-ben tényleg valótlan írtam. XP-n kipróbáltam, és valóban mindkét partíció lomtárát kezeli.

Valszeg figyelmetlen voltam, amikor ezt tapasztaltam v. nem tom. Elnézést kérek, ha valakit félrevezettem!

2014. máj. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tengor: azzal tisztában vagyok, csak fura volt, hogy nem kérdezte meg hogy a lomtárba helyezem-e.
2014. máj. 23. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!