Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A CC Cleanertől lassulhatott...

A CC Cleanertől lassulhatott be a laptopom?

Figyelt kérdés
Letöltöttem másfél hete, csináltam egy tisztítást alap beállításokkal és most sokkal lassabb mint eddig volt. (előtte normális volt) Lehet valamit tenni hogy újra legalább olyan legyen mint volt? [AVG 2014 Free-t használok ha az számít valamit]

2014. máj. 12. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Megeshet.Saját tapasztalatból mondom,hogy én is észrevettem már,hogy ccleaner futtatása után lassabb volt a rendszer,persze lesz majd aki cáfolja valószínűleg,de sajnos nálam ez bejött.
2014. máj. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Sok ellenkritikát hallottam már CCleanerről, de személyesen soha nem találkoztam gonddal, pedig évek óta használom mindenfelé.

A lassulásnak oka van, csak úgy, hogy lassú, olyan nincs. Ha lassú akkor valami lefoglalja az erőforrást. Érdemes az erőforrás figyelőt nézni mi írja a lemezt például, vagy használja-e valami a CPU-t. AVG-n kívül egy malwaresbyte-al is átnézetném a gépet.

2014. máj. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

És neked utána gyorsabb lett?


Letöltöm ezt a malwaresbytet kiváncsi leszek. :) Arra gondoltam még, hogy ugye kitörli a gyorsítótárat és talán ez miatt. Vagy töredezett is lehet, de akkor sem értem, hogy miért a tisztítás után jött ki...

2014. máj. 12. 20:51
 4/9 anonim ***** válasza:
win7 folyamatosan töredezettségmentesít ha üresjárata van, így nem lehet töredezett
2014. máj. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Basszus... :D
2014. máj. 12. 21:14
 6/9 anonim ***** válasza:
ccleaner ha jól van beállítva és nem töröltetsz bele vele a rendszerbe akkor gyorsít... de nem lehet hogy ki kellene portalanítani? nekem olyan mértékbe visszafogta a sok por a notebookom hogy majd 30 percig mutatta hogy üdvözöljük... aztán kifújattam és mint ha semmi baja sem lett volna...
2014. jún. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, gondoltam rá, hogy portalaníttassam, mert már két éve használom és azóta nem volt. Mennyibe kerül amugy? Csak kiszívták a port vagy szét is szedték?
2014. jún. 3. 20:57
 8/9 anonim ***** válasza:

én a notebook .hu szegedi üzletébe vittem mindig be de csak kifújták kompresszorral, de lehet olyat is kérni hogy szedjék szét, a sima portalanítás ezer forint volt a szétszedéses az több, de már nem emlékszem mennyi mert azt nem kértem soha meg egy ideje itthon portalanítom havonta...


amatőr módszer de bírja vele addig mint ha bevinném azaz 1 max 2 hónapig... kiveszem a dvd írót, leszedem a billentyűzetet, kiveszem a merevlemezt és a memóriamodulokat mad szétszedek egy tollat aminek csak a két végén van lyuk és ahol írsz vele az elég szűk szal egy ilyen tollat szétszedek, kiszedem a belét majd összecsavarom vissza és szájjal vigyázva hogy nyál még véletlenül se menjen bele, mélytüdőből erősen keresztülfújok rajta 4 irányból... bal oldalt befújuk a hűtőnél, bal oldalt alul a hűtő ventijénél, a dvd író helyén meg a ram, merevlemeznél amit alul levettem burkolatot...

2014. jún. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
de azt mondták hogy a teljes portalanítást azaz hogy szétszedik azt csak a garanciaidő lejárta után vállalják, ha ott vettem náluk a gépet ha nem...
2014. jún. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!