Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik olyan program (bot)...

EagleHUN kérdése:

Létezik olyan program (bot) ami egy adott weboldalon, mondjuk naponta 1x belogol?

Figyelt kérdés

Ha létezik légy szíves adjátok meg a nevét.


Egyéb kívánalmak (ha van ilyen megoldás):

-Ha lehet ebből semmit ne lehessen észrevenni, tehát ne ugorjon föl hirtelen a böngészőablak meg ilyesmi, full háttérben történjen meg a dolog.

-Sőt ha megoldható akkor olyankor is tudjon működni amikor én nem is kapcsolom be a pc-t, tehát vagy feléleszti és úgy megcsinálja, vagy valami kisebb eszközön fusson pl a routeren.



2014. máj. 13. 12:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Utóbbi az necces, hirtelen nem tudok ilyet, de nem egy nagy dolog leprogramozni, mikorra kell/sürgős?
2014. máj. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Tengor ***** válasza:
100%

A routeren futás problémás, ha a router nem okosítható. Okosabb routerrel elvileg nem lehet gond, csak egy linux program kell rá, ami ezt tudja.

Ha nem találsz speciális programot a célra, ellenben íratnál egyet, akkor keress meg! GyK-ra készítettem már hozzászólás figyelőt.

2014. máj. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Lehet hogy megpróbálom leprogramozni. Nem sürgős.

De ha van erre egyszerű program, annak neve azért jó lenne, Ha az "utóbbi" feltételeket nem is teljesíti, de a főkérdésbelit igen.

2014. máj. 13. 12:51
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen én is a linuxos routerről halottam már, pár ismerős torrentezéshez használja. Amúgy nekem is arra kellene ez a progi hogy torrent oldalra belépkedjen.
2014. máj. 13. 12:52
 5/9 Tengor ***** válasza:

A selenium java alapú automatikus tesztelő rendszer. Automatizálható biztosan, de verébre-ágyúval technika erre a célra.

A GyK-hoz én Pythont használtam. A bejelentkezés rész egy óra alatt megvolt utána Google-zással és Python ismerkedéssel :)

A routeren a Python nem hiszem, hogy túl jól járható. Kevés ROM, kevés RAM, kevés CPU, talán még interpreter sincs rá... Oda inkább egy C-ben írt progi lenne ideális.

2014. máj. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én C#-ban csináltam ilyet, meg van 20 perc alatt.
2014. máj. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Tengor ***** válasza:
#6, linuxos routeren fog futni?
2014. máj. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne kötekedj, nyilván nem fog, dee ha látod valahol hogy én ezt állítottam akkor szólj már pls ;) :D
2014. máj. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Tengor ***** válasza:
Nem kötekszem, csak épp a kérdező egyéb kívánalmainak nem felel meg...
2014. máj. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!