Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Segítség lehet nagyot hibáztam...

Segítség lehet nagyot hibáztam! Windows 7 64bit. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: újratelepíteni akartam laptopom és véletlen 64bitest akartam rárakni de miután a telepítés során először újraindult a gép csak a legelső képernyőig ahol a biost lehet behozni jut el, ott lefagy, a Biost se hozza be. Ezek után jöttem rá hogy a processzorom is szar, 1.6os. Lehet hogy a proci miatt van? Mit tudnék csinálni vele hogy visszarakjak rá xp-t vagy valamit? Mi lehet a megoldás??? Hogy tudnék továbbjutni az első képernyőn???

2014. máj. 13. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
hogyhogy nem jön be a bios... ez furcsa.. próbálj mondjuk egy másik telepítőt cdről indulni
2014. máj. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A probléma az hogy ha van benne CD ha nincs akkor se jön be semmi. A biost se adja be.
2014. máj. 14. 23:00
 3/3 anonim ***** válasza:

CMOS reset-et próbáld!

Kapcsold ki a gépet. Húzd ki a falból, vedd ki az alaplapból az elemet, várj 2 percet majd tedd vissza. Dugd vissza a 230-ba majd kapcsold be és próbáld behozni a bios-t.

2014. máj. 15. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!