Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a probléma? Van rá...

S.zsolt001 kérdése:

Mi lehet a probléma? Van rá valami megoldás?

Figyelt kérdés
A gépen lassan kikészít. Folyamatosan lefagy, minden ok nélkül, de annyira, hogy semmire nem reagál, újra kell indítanom. Vagy ha nem lefagy, akkor a kék halál jön elő. Eddig 10 éven keresztül még nem is láttam a híres kék halált, de most egy hét alatt vagy 5-ször. Már többször is újra telepítettem, de nem segített rajta :( Talán valamelyik hardverrel lehet a gond? Aki tapasztalt már ilyent, és talált valami megoldást, kérem segítsen.

2014. máj. 14. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:

- Milyen hibaüzenetet ad(ha ad)?

- A kék halálnál mit ír? (valami kód,vagy hibaüzenet)?

2014. máj. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A kékhalál elég beszédes, van egy bluescreen view nevű applikáció, azzal vissza lehet nézni őket. Általában hivatkozik egy dll-re, vagy eszközre amivel baja van.

Ha újratelepítés után is csinálja, valószínű az eszközhiba.

2014. máj. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ír, de nem mindig ugyanazt.

USBPORT.sys

win32k.sys

vagy van, hogy semmit se ír.

2014. máj. 14. 19:23
 4/6 anonim ***** válasza:

USBPORT.sys

[link]


Win sys

[link]

2014. máj. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Csak kár, hogy nem teljesen ingyenes a DLL Suite program.
2014. máj. 15. 12:05
 6/6 A kérdező kommentje:
rengeteg keresgélés után rájöttem, hogy a videó kártya (alaplapos) driver-ével lehet a gond. Ment is azonnal az uninst majd letöltöttem egy másik verziót, de azután is csinálta az eszét.. Most nincs semmiféle driver feltelepítve, kíváncsi vagyok így is fog-e b..szakodni.
2014. máj. 16. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!