Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sony Vegas miért nem nyitja...

Sony Vegas miért nem nyitja meg rendesen a videót, amit szerkesztenék?

Figyelt kérdés

Hello. Letöltöttem a sony vegas 8.0-át az XP-s gépemre..

A problémám az,hogy hiába rakok be videót,csak hang van, kép nincs.

Mondták,hogy szedjek le újabb codec-et, így leszedtem a K-lite 9.9.0-át, de így se jobb a helyzet.

Amúgy elég bamba vagyok az ilyen számítástechnikai dolgokban,de ezt a videót szeretném nagyon megcsinálni,ezért nagyon nagyon hálás lennék,ha valaki tőlem okosabb segítene.

Ha nem okozna gondot elmagyarázni lépésről lépésre,hogy mit tegyek azt is nagyon megköszönném,mer tényleg elég hülye vagyok ezekhez a dolgokhoz,de legalább így hátha ragadna rám valami okosság is :)


Az esetleges segítségeket előre is köszönöm :)



#codec #sony vegas 8.0
2014. máj. 15. 12:31
 1/6 Tengor ***** válasza:
A géped alkalmas egyáltalán videó vágásra?
2014. máj. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
milyen formátumú a videó?
2014. máj. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Elvileg alkalmas, mert egy vidit csináltam már anno pinnacle-val csak az próba verzió volt, és hiába töröltem le, meg telepítettem újra nem akar működni...:/

Amúgy Mp4-ben vannak a videók, de átkonvertáltam avi-ra de úgy sem akarja megnyitni... vagyis megnyitni megnyitja, csak a nagy feketeséget.. hangok vannak,meg lhet tekerni meg minden,csak tökre nincs kép,így meg cseszhetem :(

2014. máj. 15. 14:24
 4/6 anonim ***** válasza:
videódrivert frissíts. hardveres gyorsítást akar használni a vegas szerintem csak nem jön össze neki.
2014. máj. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

öööö...Oké :D

Megpróbálom. Bár, most egy ismerősömnek átküldtem a vidiket,és összeszerkeszti ő nekem,de hosszútávon jobb lenne saját vidiket gyártani.

Köszönöm szépen a válaszokat.

2014. máj. 18. 11:25
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem tuti a hardveres gyorsítás környékén kell keresni a hibát. Nekem premier pro is hozott ilyen hibát (igaz laptopnál) amíg nem engedélyeztem kézzel az nvidia-nál hogy a premier pro azt használja, ne az intelt.


De ha ez nem hoz megoldást akkor először próbáld ki, hogy valami standard videóval mit produkál. (Gondolok itt ilyen Movie Maker által elmentett cuccra. Tehát valami wmv formátumút próbálj megnyitni fele... ha ott is sötét a kép akkor legalább tudjuk hol keressük a hibát. Ha viszont ott van kép, akkor a kodekkel lesz baja...

2014. máj. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!