Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Windows 7 - és a 8 telepítés...

A Windows 7 - és a 8 telepítéskor ( a particionálás résznél ) hogy tud leformázni egy 500 gb méretű HDD-t pár másodperc alatt? Igazi formázás ez? Eltávolít mindent rendesen mielőtt felkerülne a friss Windows?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 7. 08:26
 1/2 Tengor ***** válasza:

Ilyenkor gyorsformáz a telepítő. Abból a szempontból igazi, hogy látszólag mindent eltávolít, nem lesz szemét a frissen telepített rendszeren.

Ugyanakkor az adatokat nem írja felül, így azokat még vissza lehet állítani otthoni szoftverekkel is.

2014. ápr. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Eltávolít mindent, igen. (Csak nem írja felül a szektorokat.) Egyébként azt viszont nem tudom, hogy a teljes formázás lehetősége (mint xp esetében) előcsalható-e win7/8 esetében. Mert kerestem már én is de nem találtam, lehet valami speciális módon kellene indítani a telepítőt. (vagy egyéb módon előtte formázni)
2014. ápr. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!