Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek melyik a legjobb...

S.zsolt001 kérdése:

Szerintetek melyik a legjobb antivírus program? NOD32?

Figyelt kérdés

2014. máj. 15. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Kaspersky, Avast is jó.
2014. máj. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 belapus ***** válasza:

Valóban, most a Kaspersky-t tartják az egyik legjobbnak ( a Panda ingyenes verziója is hasonlóan jól szerepel ! ), de a NOD sem rossz.

A legfontosabb persze az, hogy a felhasználó ne akarja folyton felülbírálni az AV-t.

Itt például nézelődhetsz különböző időpontok és kategóriák szerint:


[link]

2014. máj. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Avast Freeben nincs tűzfal, kaspersky-hez nem igazán találtam neten vagy ujságokban kódokat és mocskosul fogja a gépet jó nekem laptop van és kb ezmiatt de úgy befagyasztja hogy alig lehet vele mit kezdeni éppen ez miatt az arany középutat választottam nem nagy gépigény, és aránylag elég sok mindent megfog... Eset Smart Security... PcWorldben meg egyéb ujságokban havi kódok vannak benne de ezeket általában kiteszik netre is...
2014. máj. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!