Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a probléma?

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
A gépembe egy i3-2120 -as van , nem tudom, szerintem a prociba integrált vga-nak lehet valami baja, mert ha bonyolultabb 3d vagy már a google maps megjelenítése is kifagyást eredményez, de olyat hogy a reset gomb(!) se reagál rá csak hosszan a kikapcsoló. mi baja lehet? op. rendszer vagy tényleg a vid kártya a bibi? esetleg küldön videókártyával ki lehet azt küszöbölni hogy procit kelljen cserélni?

2014. máj. 17. 09:30
 1/2 levis56 ***** válasza:
A biosban nézd meg a integrált mellé mennyi memória van rendelve,nekem is 64 MB volt,itt növeld meg tetszőlegesre amit felajánl.
2014. máj. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 levis56 ***** válasza:
A reset gombnak semmi köze a VGA-hoz vagy a procihoz,a ház előlapi paneljéről csatlakozik a lapra,én a csatlakozás helyéről kihúzogatnám a kábeleket majd vissza ugyan oda mert lehet csak kontakt hiba.
2014. máj. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!