Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért lassult be ennyire a gépem?

Miért lassult be ennyire a gépem?

Figyelt kérdés
Nos hát most tettem fel magamnak a Windows 7"et es nagyon lassú eddig is ezzel a telepítő cdvel raktam fel tobb gépen is es semmi baj nem volt vele mostmeg lassan is települt fel es lassan is dolgozik mi lehet a baj??

2014. máj. 17. 20:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem vírusos? Én jó néhány évvel ezelőtt azzal kínlódtam, hogy amint feltelepítettem az új rendszert azonnal meg is fertőztem egy másik partíción lévő fájllal.

Másik lehetőség, hogy én megnézném, hogy a merevlemezen nincsenek-e hibás szektorok. Előbb persze egy gyors lemezellenőrzés kellene. Eddig mivel próbálkoztál?

2014. máj. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Tengor ***** válasza:
HDSentinel mit mutat a HDD-re? Milyen a gép adatai?
2014. máj. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nekem Magyarul beszéljétek :D amugy meg semmivel nem próbálkoztam
2014. máj. 17. 20:35
 4/11 Tengor ***** válasza:
51%
Akkor szakit keress fel!
2014. máj. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Jobb kattintás a C: meghajtóra, Tulajdonságok, Eszközök, Hibaellenőrzés. A pipa legyen a Fájlrendszer hibáinak automatikus javításán. Ekkor újra kell majd indítani a gépedet. Ha talál hibát akkor ezt ismételd meg és tedd ki a pipát a Szektorhibák keresésére is. Az sok időbe is telhet de ha az első keresés talál szektorhibát akkor végezd el.

Ekkor megpróbálja elkülöníteni a hibás szektorokat ha valóban erről van szó. Ha nem ez a hiba akkor még gondolkodunk. Szólj ha megvan. Ha hibás szektor van lehet izolálni kell DOS-ban.

2014. máj. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Rendben szólok de az nem lesz egy hamar :)
2014. máj. 17. 21:01
 7/11 Tengor ***** válasza:
A mi gépeink jók, nekünk ugyan nem sürgős!
2014. máj. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A hiba ellenőrzésre ramentem most számol de olyat nem talatan hogy a fájlrendszer hibáinakbjavitasa
2014. máj. 17. 21:17
 9/11 A kérdező kommentje:
Ja de csak késő jott ki az az ablak mert lassú
2014. máj. 17. 21:20
 10/11 A kérdező kommentje:
most lefutattam ezt és eléggé begyorsult konkrétan olyan mint volt nem is írja hogy talált volna valami hibát
2014. máj. 17. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!