Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Találtam 1 érdekeséget. De mi...

Találtam 1 érdekeséget. De mi is ez pontossan? és hogy is müködik?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=_hcuYiqib9I


tehát ahogy én kibogarásztam valahogy rábirta a procit h 100 százalékig kihasználja a benne rejlö eröt,de sokminden van amit nem értek esetleg valaki elmagyarázná h mit is csinál pontossan és hogy ezt én is megcsinálhatnám-e?



2014. máj. 17. 22:43
 1/5 CspCsj ***** válasza:
Milyen processzorod és videokártyád van?
2014. máj. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
(Szerintem nem különösebben érdekes, és rohadtul nem gondolom úgy, hogy egy mnagánember otthon rá tudná optimalizálni a gépre a crysis3-at, főleg egy olyan gyakorlatlan felhasználó, mint te.)
2014. máj. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
amd 5800k és amd sapphire r9 270x
2014. máj. 17. 23:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha jól vettem ki a dolgot, akkor az alkalmazással a rendszeridőt ketyegését állította sűrűbbre azaz 10-15 milliszekundum pontosságról 0,5-re. Ezen felül a játék konzoljában feltolta az FPS limitet 200-ra (állítása szerint alapon 100 fps volt a korlát, így a butított/optimalizáltabb beállításokkal sem tudott ez fölé menni). Ehhez persze hozzátartozik, hogy a videón három darab GTX680 van SLI-ben, amik alapon 50% körül ketyegnek egy 3770K proci mellett a Crysis 3-ban. A rendszeridő sűrűbb ketyegésével a CPU maxon pörgött és GPU-k kihasználtsága 60% fölé emelkedett.

Magyarán ha a videóban igaz/hiteles dolgokat láthattunk is, ez nem működik minden esetben úgy, ahogy ott láttad vagyis nem mindegy, hogy milyen procid/videokártyá(i)d vannak illetve milyen beállításokkal nyomulsz.

2014. máj. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a te rendszerednél ne számíts csodákra. Igaz a Crysis 3 viszonylag jól tekeri a processzort is, de magas beállításokkal a GPU igénye sem kicsi, azaz Very High beállításokkal, full HD-ban simán feladja a leckét egy 270X-nek azaz GPU limitről beszélhetünk.
2014. máj. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!