Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Magyar felirat készítéséhez...

Magyar felirat készítéséhez jó program?

Figyelt kérdés
Olyan ingyenes videószerkesztő kellene, amivel akár tizedmásodpercre pontosan tudok feliratokat megjeleníteni/eltüntetni a kép alján, illetve ha kész vagyok, és a projectet videóvá konvertálom, nem fog romlani a képminőség. (amúgy azért kéne, mert mivel nem találtam magyar feliratot a Deadman Wonderland vágatlan DVD kiadásához, elhatároztam, hogy csinálok egyet még ha beledöglök is)

2014. máj. 18. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Feliratot videótól külön készítik, subtitle workshop nevű programot használd.

Ne bajlódj az időzítéssel, leszedsz egy időzített angol feliratot, azt tuti találsz, és lefordítod. Többek között ezért készítik el a sorozatokhoz is nagyon gyorsan az angol verziót, más országokban már ne kelljen az időzítéssel időt húzni, csak fordítani.

2014. máj. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ez miképp működik? Subtitle Workshopban lefordítom a feliratokat, aztán el lehet menteni vhogy egy videófáljként? (amit teszem azt indavideóra fel tudok tölteni)
2014. máj. 18. 16:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem. Felirat fájlként mentheted el, a legnépszerűbb az srt. Ebben egyáltalán nem tudod a videót szerkeszteni.

Az srt videóra égetéséről google-ben rengeteg infót találsz.

2014. máj. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, majd utánanézek, köszi
2014. máj. 18. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!