Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows Aero - melyik memóriát...

Windows Aero - melyik memóriát használja?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az a helyzet, hogy egy ideje egy elég régi gépet használok, amiben kevés és LASSÚ a memória, viszont van benne egy modern videókártya. Az volt ugyanis a helyzet, hogy megsütöttem az alaplapom amikor új házba került, egy rossz helyen maradt távtartó miatt és azóta se volt pénzem újat venni, így egy régi konfigot vagyok kénytelen elviselni:

ASUS A8N5X

869MB DDR1-266MHz ram, 4 modulból (nagyon fáj...)

AMD Athlon 64 3200+ 2.0GHz

GeForce GT610


Mint látjátok, a gép régi, de PCI-E foglalatos, így beleraktam a GT610-em, hogy legalább a PS1 emulátor meg 98-2000-es játékok menjenek.

Amúgy az oprendszer Windows Server 2008 R2 (vagyis a Windows 7 szerver változtata, 64-bites), ami amúgy egész gyorsan indul, meg nincs is vele bajom, csak... nem tudom eldönteni, hogy legyen-e Windows Aero. Ugyanis nem tudom, hogy az Aero a rendszer ramot, vagy a videókártya ramját használja. Utóbbiból van bőségesen és nincs kihasználva, a sima rendszermemóriával viszont jó volna spórolni. Jelenleg klasszikus felületet használok, de ha nem fárasztja a rendszer ramot az Aero, érdemesebb lehet bekapcsolni.


Ha valaki tudja, hogy az Aero melyik ramból él és megosztja, azért hálás vagyok.



2014. máj. 18. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:
a szamitogep ramjat hasznalja,inkabb ne kapcsold be
2014. máj. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát én a gt 610-et nem nevezném jónak, de aeronak bőven elég.
2014. máj. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!