Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudom letesztelni, hogy...

Hogy tudom letesztelni, hogy használja-e egy program Geforce GT 630M-nél a CUDA-t?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy kierőszakoltam a premier pro-ból, hogy menjen mercury engine-el. Elvileg ez a kártya nem támogatott, de kellő határozottsággal használja, mert az nvidia programja visszajelzi. A kérdésem az, hogy hogyan tudnám letesztelni a hatásfokát? Szemre úgy tűnik működik, de nem tudom mérni. A renderelésnél elvileg csak CPU-t használ tehát a preview-nál venném hasznát szerintem. Vagy lehet a renderelésnél is meghajtaná?


Szóval nem tudom eldönteni, hogy azért nem érzékelem annyira a hatását mert rosszul működik vele (végtére is papíron "Not supported") vagy azért mert gyenge hozzá a kártya hogy valódi gyorsulást lehessen elérni..



2014. máj. 14. 12:48
 1/3 anonim ***** válasza:
annyira gyenge ez a laptop vga hogy szerintem nem nagyon lehet a cuda magokat belőle kihasználni ...
2014. máj. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
már mint érezhető javulásként ..
2014. máj. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tehát azt mondod, hogy inkább csak a lábamat melegíti, mi? :)


mondjuk az i3-as proci mellé kis segítség is segítség. sajnos az asztali gép megadta magát és hétvégére készen kéne lenni egy videóval.


de ha többet fűt, mint használ, akkor lehet szoftveres feldolgozásra kapcsolom

2014. máj. 14. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!