Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szeretnék Windows 7-et felrakn...

Szeretnék Windows 7-et felrakni XP mellé (külön partíció) viszont előbbi 64-bites, hogy tudnám feltelepíteni?

Figyelt kérdés
Biosban valamiért nem ismeri fel, nem akarja bootolni, így szeretném elérni valahogy hogy az XP feltudja ismerni. A válaszokat köszönöm.

2014. máj. 19. 11:47
1 2
 11/16 Tengor ***** válasza:
Ez vicces, tekintve, hogy a win 7 telepítő lemeze eleve 3 GB-nál indul. Mivel próbálod írni?
2014. máj. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nero rendszerindító DVD készítése menü, egy újraírható DVD-re. A hiba üzenet pedig: "The file "install.wim" is larger than 2 GB. For bootable compilation such large files cannot be added."
2014. máj. 19. 13:06
 13/16 Tengor ***** válasza:

Leírtam már, hogy hogy kell Neroval bootolható lemezt írni. Persze a lemez formázása kimaradt. Azt előtte formázd meg a megfelelő menüben.

"nyugi nem vagyok láma" ez asszem már meg is dőlt...

2014. máj. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
leformáztam, most üres CDFS
2014. máj. 19. 13:16
 15/16 Tengor ***** válasza:
#7. hozzászólásom
2014. máj. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 coopper ***** válasza:

Szia.


Mielőtt nekiálsz DVD-t irni, nem ártana tisztázni a dolgokat, és infoval ellátni a válaszolókat (Pl. megirni az, hogy nincs win7 ISO képfájlod).


1. az általad emlitett "install.wim" file csak akkor látható, ha a win7 ISO ki van bontva, tehét az a módszer amit én is és "Tengor" ajánlott ebben az esetben nem járható. Innentől két dolgot tehetsz.


1.a. Megpróbálod UDF módban megirni a DVD-t (ez kezeli a 2 gigánál nagyobb fájlokat, a bootolást nem tudom).


1.b. Leszedel egy win7 iso-t valahonnan és az emlitett módon kiirod.


Sok sikert.

Üdv.

2014. máj. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!