Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem kompatibilis a laptopom a...

Nem kompatibilis a laptopom a nyomtatóval, mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
Asus X501U gépem van, amin windows 8-as operációs rendszer van. A munkahelyi nyomtató egy Ricoh Aficio 1515mf-es gépezet, amivel ha nyomtatni szeretnék, krixkraxokat nyom a papírra az idők és a papír végezetéig. Akinek Vista vagy Win7-es az oprendszere azok tudnak vele nyomtatni, de az én gépemmel mindig ez történik. Én arra gondoltam, hogy nem kompatibilis a windows8-al, viszont nem lehet vagy nagyon macerás lenne win7-et tenni a gépemre, mert win 8-as drivereket támogat. Akinek van ötlete, tud segiteni kérem írjon! :)
2014. máj. 22. 12:55
 1/3 tabaki ***** válasza:

A gépedre fel van telepítve a nyomtató drivere?

Mit akarsz nyomtatni, milyen programból?

2014. máj. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A laptop biztos kompatibilis. A megfelelő drivert letöltötted a nyomtató gyártójának oldaláról és telepítetted?

[link]


Nálam egyszer nyomtatott krixkraxokat, de az a nem megfelelő formátum miatt volt, ami átkonvertálás után már szépen kijött.

2014. máj. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2007-es wordből nyomtatok doc vagy docx-et pdf-et is próbáltam már az is ugyan ezt volt.. igen automatikusan letölti és telepiti magát a nyomtató a gépemre ha rádugom usbvel.
2014. máj. 22. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!