Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért Bootol lassan a gépem?...

Miért Bootol lassan a gépem? (paraméterek lent)

Figyelt kérdés

Asus M5A97 LE R2.0 alaplap

2x 4 GB Corsair Ram ddr3 1600 MHZ

Asus R9 270 videókártya

AMD Fx 8320 Processzor 8 core 3.5 GHz

Western Digital 1TB 64 Mb Winyó

Windows 8.1 Oprendszer...


Haveromnak egy amd phenom négymagos procival meg 4 giga rammal ddr2 ráadásul ... bebootol olyan 5 másodperc alatt hidegből a rendszer tehát nem hibernálva volt hanem simán csak bekapcsolja.. az enyémnek meg vagy 30 sec.. és szerintem gyorsabban is lehetne indulnia válaszokat előre is köszönöm!!

Ja igen ha jelent valamit uefi-m van..



#bootolás #Windows 8.1 #Indulás gyorsítása
2014. máj. 22. 13:38
 1/4 Tengor ***** válasza:

Tilts le minden olyan programot, aminek nem kell automatikusan indulnia!

Ellenőrizd a HDD kondícióját!

Szerezz be egy SSD-t!

2014. máj. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
friss vadonat új merevlemez nincs rajta töredezettség 0% aa program szerint és én hiszek neki.. ott van a leg több baj hogy amikor bejön a windows indítása.. vagyis a betöltőképernyő ott az aránylag gyorsan elmegy, de utána sokat kell várni... mittomén azt kellene megcsinálni hogy ne keljen bejelentkezgetni meg sok helyen láttam hogy nem írt ki semmit csak belépett az asztalra tehát ezekkel van bajom.. tehát a lehető leg gyorsabb rendszerindulást akarom elérni
2014. máj. 22. 14:46
 3/4 Tengor ***** válasza:

A HDD Kondíció nem a töredezettséget jelenti, hanem a SMART adatokból levonható következtetést. A kettőnek szoros köze egymáshoz.

Az automatikusan induló alkalmazásokat tiltsd le!

2014. máj. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2014. máj. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!