Melyik JOBB?

Figyelt kérdés
Minecraft vagy Sims?

2014. máj. 22. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Más és nincs olyan hogy jobb...


Talán a Simsben valami 'ösztönöz',azaz hogy mindenből megszerezd a legjobbat...


Minecraftban meg csak mászkálsz mint egy kergekecske azt keresgélve hogy blokk és állat ütögetésen kívül mit tudsz csinálni..


Ez a 2 dolog nem összehasonlítható...


Ez olyan mint ha azt kérdezném,melyik a jobb:

Alma vagy párizsi?

2014. máj. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
Minecraft. A sims arra jó, hogy buzulj benne és egyéb marhaságokat csinálj. Mc-ben viszont ki tudod használni a fantáziádat.
2014. máj. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Alma, mert az egészségesebb :D
2014. máj. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
70%
Nem tudom, mind kettő jó, és teljesen külömbözö.
2014. máj. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
A minecraft jobb szerintem. Olyan mint a legó, csak annál sokkal jobb. A legónál szomorú vagy, hogy miután felépítettél vlmt le is kell bontanod és sok időbe telik. Minecraftba minden nap tovább fejlesztheted...
2014. máj. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
0%
...saját városod, kastélyod, házad... Én egyszer egy labirintust építettem, amit harci arénával vegyítettem így a barátaimmal csatázhattunk ott karddal íjjal, páncélban. A sims nem ijen jó.
2014. máj. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A sims legfeljebb nem ilyen jó.
2014. máj. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én a sims 2 -t 3-at is kipróbáltam.modokat is tettem bele ,de igy is 2-3 nap alatt meguntam.

a minecrafttal kb 3negyed évig játszottam natúrba ,utána ráraktam a tekkit modpacket ,így kb a tekkitessel is 3negyed évig játszottam.és még most is néha jáccok véle.

bár kinek a pap, kinek a paplan.

2014. máj. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!