Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ez normális, ilyen létezik,...

Ez normális, ilyen létezik, vagy mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
a gondom az hogy van egy packard bell notebookom meg egy eredeti dobozos win7 home premium de ez a gané gép nem hajlandó csak Win7 ultimate rendszerrel üzemelni, home premium alatt vagy állandóan kékhalálozik, vagy nem mennek az eszközeim, videókártya nem megy rendesen, nyomtatni nem tudok, wifikártya kikapcsol vagy éppen rögtön a windows betöltésekor vág egy kákhalált, egy rokontól kértem kölcsön szintén eredeti win7 home premium telepítőt de azzal sem jó, és ha netről szedek le telepítőt azzal sem, mindnél ugyan ezeket csinálja, csak kizárólag, Win7 ultimattel megy de még a pro-t sem fogadja el...

2014. máj. 23. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ez érdekes. Először a driver-ekre tippeltem volna, de ha az általad kipróbált rendszerek mindegyike vagy 32 vagy 64 bites, akkor nem hinném, hogy ez lenne a gond. Próbálj meg érdeklődni a hiba miatt a Microsoft fórumain.
2014. máj. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igazából addig nincs gond még lesz olyan rendszerre támogatása ami megy rendesen rajta... egyébként a 4 gb ram miatt csak 64 bites rendszereket próbáltam és driver csak win7-hez és win8-hoz van az meg hogy melyikhez az külön nincs megszabva, 64 bites Win7 Ultimate és a 64 bites Win8 gond nélkül fut rajta, de mivel évek óta win7-et használok a megszokás miatt egyenlőre maradok a 7-esnél, pedig az is igaz hogy win8-al sokkal gyorsabban működik, majdnem fele annyi idő alatt áll fel a rendszer és lesz kész a használatra mint win7 alatt...
2014. máj. 23. 16:27
 3/3 A kérdező kommentje:
* 64 bites win8 pro
2014. máj. 23. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!