Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik ilyen program vagy...

Létezik ilyen program vagy nekem kell írnom egyet?

Figyelt kérdés
Kerestem de nem találtam sehol nekem megfelelőt. Szóval egy olyan programra lenne szükségem ami elment fullosan egy weboldalt ez alatt azt értem,hogy egy simán elmentett HTML oldalon ha megnyitom a linket akkor ha nincs net error-t kapok nekem az kéne,hogy a program az oldalon lévő összes linket bevizsgálja és ha az url nem az adott oldal url.je akkor azt nem menti le. Szóval a www.valami.hu oldalon van egy link ez a www.valami.hu/mégvalami oldalra vezet mivel ez az url beletartozik a www.valami.hu url-be ezért ezt elmenti és az összeset ami beletartozik. a végén pedig minden link működik a html oldalon van ilyen program ami képes erre?
2014. máj. 23. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, létezik, még 2001-ben használtam egyet - nevére már nem emlékszem. Most rákeresve pl az ingyenes HTTrack képes erre: [link]
2014. máj. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen már tölti:) csak a microsoft msdn oldalát akartam persze a robotot blokkolta egy fájl jelent meg hogy robot.txt... nemértem mert jo az ha a nagy cegek blokkoljak az adatokat...
2014. máj. 23. 16:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Robots.txt csak egy webes keresőknek szóló konfigurációs állomány, amelyet úgy látszik illendőségből figyelembe vesz a HTTrack. Most rákeresve, természetesen ki lehet kapcsolni ezt a fajta viselkedést: [link]
2014. máj. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!