Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem enged semmit csinálni a...

Nem enged semmit csinálni a Rustban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Letöltöttem az experimental verziót felmentem a teszt szerverre...egy ideig játszottam majd leléptem és visszatöltöttem az alap verziót. egy darabig töltött majd valami errort írt. nem tudtam letölteni a játékot. Újraindítottam a Steam-et és azonnal letöltött. Ezután felmentem játszani egy szerverre és amikor beléptem nem tudtam semmit csinálni. Nem tudtam menni, nem tudtam írni a chatbe, nem tudtam előhozni az inventory-t. felnéztem a többi szerverre és azokon sem tudtam semmit csinálni. Újratelepítettem a játékot és még mindig nem tudtam semmit csinálni...de még gépresi után sem. Kérem ha valaki tud valami megoldást segítsen.

2014. máj. 24. 19:19
 1/4 A kérdező kommentje:
Update: Mostmár be se tudok lépni a játékba...töltöképernyőnél magától kilép -.-
2014. máj. 24. 20:46
 2/4 hollodomi válasza:
Én arra tudok gondolni, hogy az új verzió nem kompatibilis valamivel a gépedben / en, vagy a steam-ed omlott össze, olyat már nekem is csinált a spec ops the line-nál, hogy semmit sem tudtam benne csinálni, mert a töltőképernyő befagyott, hiába raktam újra, az egész steamet újra kellett raknom és csak akkor lett jó.
2014. máj. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ! Haverom is ezt mondta...lehet benne igazság.
2014. máj. 24. 22:38
 4/4 A kérdező kommentje:
Működött köszönöm
2014. máj. 25. 00:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!