Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Elmagyarázná ezt nekem valaki?

Elmagyarázná ezt nekem valaki?

Figyelt kérdés

 Click on the Start Menu.

 Select Games Explorer.

 Double-click on LEGOŸ The Lord of the Rings™ in the Game Explorer to start the game.

 Right-click on LEGOŸ The Lord of the Rings™ and select View EULA file or View Readme File to open the respective files.



Noha értem valamennyire nem igazán tudom összerakni a dolgokat és nagyon meg köszönném ha valaki eltudná magyarázni a lépéseket.A válaszokat köszönöm!


2014. máj. 25. 19:13
 1/10 anonim ***** válasza:

1) Kattints a Star Menure

2) indítsd el a Games Explorert.

3) duplaklikk a LtLtR-re, játék elindul

4) jobklikk ugyanarra, és válaszd a View EULA vagy View Readme File lehetőséget (asttól függ melyikvan nyilván)

2014. máj. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 tabaki ***** válasza:
Még annyit, hogy az utolsó pont a programmal kapcsolatos infókat jeleníti meg (az EULA a szerződést, a Readme jó esetben valami vázlatos leírást is), magához a játékhoz vélhetőleg nincs rá szükséged.
2014. máj. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ csak nem igazán tudom,hogy hol van ez a "Start Menu",meg a "Game Explorer".Már sok játékot instaláltam,de ilyeneket még nem dobott ki.
2014. máj. 25. 20:23
 4/10 tabaki ***** válasza:
Én nyolcas Windowst még nem láttam, de biztosan abban is van valami általános programfuttató rész, ott keresgélj. Ha másképp nem megy, keresd meg a fájlkezelőben, hogy hova telepítetted a programot, és futtasd onnét.
2014. máj. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,emigy az enyém is csak Win7-es
2014. máj. 26. 14:17
 6/10 tabaki ***** válasza:
He? Akkor hogyhogy nincs Start menü? Balra lent? Vagy a billentyűzet Windows-gombja?
2014. máj. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Öszinétn megmondom,hogy nem tudtam,hogy úgy hivják elnézést azért,hogy ilyenekre pazaroltam az idődet.
2014. máj. 26. 15:56
 8/10 A kérdező kommentje:

After the game has been installed, the installer will create links to this Readme, the End User License Agreement, the URL for the game’s website, the LEGOLOTR executable, and a link to uninstall the game.


Ez pontosan mit jelent?Ez az utolsó kérdés,mert tényleg nem akarom,hogy ezzel menyjen el az időd!

2014. máj. 26. 16:03
 9/10 tabaki ***** válasza:
A játék telepítése után a telepítő linkeket hoz majd létre erre a Readme-re (annyi, mint "olvass el"), a végfelhasználói lincencszerződésre (vagyis annak a leírására, hogy milyen feltételekkel használhatod a programot -- ennek a rövidítése az a bizonyos EULA), a játék weboldalának címére, a LEGOLOTR programra, és egyet a játéknak a gépről való eltávolítására.
2014. máj. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tényleg köszönöm a segitséget nagyon hálás vagyok neked!
2014. máj. 26. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!