Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Néhány program ikonja mellett...

Néhány program ikonja mellett van egy páncél szerű dolog. Azt el lehet tüntetni?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar, és mindíg kérdi, hogy futtassa e a programot. OP renszer Win8.

2014. máj. 25. 20:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy jelszó nem jelszó, szóval igazából nincs értelme, mert ha megtudom az egyetlen jelszót akkor mindent meg tudok csinálni a gépen.
2014. máj. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a jelszó az jelszó, csak meg kell tanulni jó jelszót használni és vigyázni rá. Linuxon alapvető és naponta többször is kéri. Telepítésnél, frissítésnél, tároló felvételénél, bármilyen rendszerszintű változtatásnál, de ez ad nagy biztonságot a rendszernek és senki nem tud kárt tenni benne.
2014. máj. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezt úgy hívják, hogy UAC. Vistával került be a rendszerbe, és az a célja, hogy a rendszergazdai jogosultságokat igénylő szoftverek futását manuálisan kelljen engedélyezni - megakadályozva (helyesebben: megnehezítve), hogy egy fertőzőtt exe-ből ilyen módon vírus települhessen. XP-ben ugye mindenki rendszergazda volt alapból, így egy utolsó netről letöltött végrehajtható állomány is akármit garázdálkodhatott a rendszeren.

Kikapcsolni így lehet:

[link]

Én egyébként nem szoktam letiltani.

2014. máj. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
én általában csak 1 el viszem lejjeb, hogy ne sötétedjen el a képernyő ilyenkor.
2014. máj. 26. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Vezérlőpult > Műveletközpont > Felhasználói fiókok felügyelete beá... > Ki lehet kapcsolni, vagy lejjebb vinni a csúszkát, akkor nem fog kérdezősködni. De ez nem ajánlott.
2014. máj. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!