Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A steamos Dead Island egyik...

A steamos Dead Island egyik fájlja Folyamatosan sérült, Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

A Dead Island 1.3 van nekem, az elején van egy feladat, amikor a benzinkútró gázolajat kell vinni. Vinnék is ha tudnék, mert nem tudom felvenni a benzines "hordókat". Ezért csináltam egy Helyi fájlok épségének ellenőrzését, meg is van: 1 fájlt nem lehet ellenúrini, újra le lesz töltve. Remek, gondoltam, játszhatok tovább békében. De nem. Még mindig nem tudtam felvenni azt a nyomorult palackot. Még egy ellenőrzés, még egys hibás, ellenőrizhetetlen fájl. Megfigyeltem, rendben le is tölti. De, még mindig hibás a játék... Itt gyanús lettnekem valami. Csináltam megint egy ellenőrzést, 1 hibás fájl, de letölti és kijavítja (gondolom). Aztán rögtön utána még egy ellenőrzés, akkor is ott van az a hibás fájl. Újra... és újra... és újra ott van.

Hogy lehet ez? Mit tegyek?

Letörölném, aztán újra felraknám, de a mentést nem szeretném elveszíteni. Hol van a mentés/"Hova ment a játék?" Vagy a steam "megmenti" a mentést a játék törlése előtt?

Na, ez már szerintem sok... A lényeg, hogy hogyan kellene kijavítani a játékot?

Köszönöm a megértést! :/



2014. máj. 25. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Kevered a szezont a fazonnal. Az egy "hibás" fájl a CEG miatt van, igazából nem hibás, hanem a steam másolásvédelme úgy működik, hogy minden egyes felhasználónál más és más a fájl, és mindenkinek csak a saját gépen fut. Mivel mindenkinek más, az ellenőrzésen bukik.


A te problémádat teljesen más okozza. A játékod nem hibás. Valószínűleg csak rá kell jönnöd, melyik gombot kell megnyomni, vagy mit kell még csinálni. Érdemes videókat is keresni. Nem ismerem a játékot, de talán ez az?: [link] Keresd meg benne azt a részt, és nézd meg, mit csinálnak.

2014. máj. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom, mi legyen... Nem értem, mi a hiba. Jól csináltam mindent, de mégsem tudom azt a nyamvadt hordót, vagy mit felvenni... Csak kitalálok valamit majd.


De mi van azzal a folyamatosan hibás fájllal? Miért hibás? Hogy működik az a minden-felhasználónak-más dolog? Abból eredhet valamilyen hiba?

... Na mindegy, a fő kérdés: Miért nem tudja rendesen kijavítani a steam azt a fájlt? (Bocsi, hogy ezt ismételgetem folyamatosan, nem tudom miért csinálom)

2014. máj. 26. 17:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Itt egy rövid leírás: [link]


Azért nem tudja kijavítani, mert nincs viszonyítási alapja, hogy mihez képest javítsa. Ha Pista fájlját tekintjük hibátlannak, akkor a Jóskáé lesz rossz. Ha a Jóskáét tekintjük hibátlannak, akkor meg a Pistáé. Nincs mihez képest kijavítani, mivel mindig más a fájl.


Továbbra is javaslom videók böngészését.

2014. máj. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi! :) Megoldódott. Kitöröltem a többi profilt a Steam mappájából, újraraktam a játékot is, nem tudom, mi oldotta meg, de most már jó.

Köszöjnök mindent!

2014. máj. 28. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!