Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » GYORSAN SEGÍTSÉG! Amióta...

Dorcsuu kérdése:

GYORSAN SEGÍTSÉG! Amióta frissítettem a Whatsapp Messengeremet nem tudom megnyitni, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Ma frissítettem a whatsappot a 2.11.238-as verzióra. Eleinte minden normális volt, aztán egyszer csak kidobott az app és azóta nem bírom megnyitni. Próbáltam már az ősszes létező helyről, háromszor újraindítottam a telóm, de semmi. Nagyon nem szeretném újratelepíteni az appot, mivel a fontos chatjeim törlődnének. Kérlek segítsetek. :((( Samsung galaxy S2-őm van ha számít.

2014. máj. 26. 00:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Beállítások -> alkalmazások -> kiválasztod -> adatok törlése és gyorsítótár törlése


Ha ez nem segít, akkor ugyanitt fent találsz olyat is, hogy frissítések eltávolítása. Legalábbis ha beépített volt. (Ellenkező esetben eltávolítás van ott.)

2014. máj. 26. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!