Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem a Win7 Home...

-Agile kérdése:

Letöltöttem a Win7 Home Premiumot. Annyi bajom van, hogy nem merem megcsinálni a telepítést más meg nincs, aki meg tudná nekem. Azt szeretném, hogy valaki írja le nekem, lépésenként, úgy, hogy én is értsem a menetét!?

Figyelt kérdés
Igen, értem, ki kell írni CD-re, BOOT-ban be kell állítani, hogy a CD-t BOOT-olja, és elindítja a telepítőt. Az oprendszer megfelel a PC-mre, de nem tudom, hogy a biztonsági mentések, meg hasonlók hogy mennek... Na és milyen drivereket kell a telepítés után az új rendszerre feltenni?:( Help!

2014. máj. 26. 16:09
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Még szép:)) Ezer hála! Még ma megcsinálom! Pacsi neked:P Úgy látszik, lesz Win7em végre, az ócska Xp után:)
2014. máj. 26. 17:09
 12/18 anonim ***** válasza:
Amúgy 32 vagy 64 bitest raksz fel?
2014. máj. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Win7 Home Premium, 32 bites lesz. Most írom a lemezt.
2014. máj. 26. 17:14
 14/18 anonim ***** válasza:
A legkisebb írási sebességen írd,mert telepítéskor hiba léphet föl.
2014. máj. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Plusz szamolj azzal is, hogy lopott, igy barmilyen nemu hibalehetoseg szoba johet majd telepites alatt, vagy a rendszer hasznalata kozben.

Aztan ne felejtsd el majd feltenni itt a kerdeseket, hogy "SOS! Win7 kekhalal, hibauzenet, stb!"


:)

2014. máj. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Na hogy sikerült a telepítés? :D

Minden működik rendesen?

Drivereket,programokat felraktad?

2014. máj. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 lustig ***** válasza:
tudom , h későn szólok, de pendriveról olcsóbb, és gyorsabb is lett volna a telepítés. nem nagyképűsködni akarok, én sem vok egy nagy szaki, de nekem is sikerült, szóval nem hinném h annyira nehéz. a driverek legtöbbször fönnvannak a laptopgyártó honlapján, és így 1 helyről le tudod szedni őket.
2014. máj. 28. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
1-eske kapott is jó nagy 0 %-ot! :D
2014. máj. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!