Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért hiányzik, akad vagy...

Miért hiányzik, akad vagy pixelesedik ki a videórészletem egy filmemből amit a Windows Movie Makerrel csináltam?

Figyelt kérdés
Valamelyik képkockát rendesen mutatja de valamelyiket meg akadozva vagy nem is csak fekete képet helyette...

2014. máj. 27. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem használom, de szerintem ez bug lehet benne. Vagy renderelési vagy a kodeket kezeli rosszul. Én azt javaslom, hogy térj át valami komolyabbra ami nem csak játszadozni jó.

[link]

2014. máj. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Valószínű hogy át fogok de az infotanáromnak a házit ezzel kell megcsinálni szval sz*rban vagyok...
2014. máj. 27. 22:02
 3/7 anonim ***** válasza:

akkor mond meg neki hogy

sajnos a moviemaker elég gagyi cucc ezért szvsz pixelesen tudtad megcsinálni problem?

2014. máj. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ezzel KELL? gondolom hogy van egy feladat ami adott.. kizártnak tartom hogy kötelezővé tenné hogy melyik programot használhatod. (na meg úgyse tudja az eredményből...)


az a tanár amelyik pedig szent bibliaként oktatja a winfosos alkalmazásokat adja vissza a diplomáját de sürgősen. biztos beszorult egy vaskalapba a feje...

oké, hogy van tananyag meg követelmény rendszer (de azt hiszem ez nincs benne)... fúú na mindegy ez most kicsit kiverte nálam a biztosítékot.

2014. máj. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
mind1 beadom úgy ahogy van és lesz*rom...
2014. máj. 27. 22:11
 6/7 anonim ***** válasza:

támogatom az indítványt. ha pedig kötözködik, udvariasan közöld vele hogy fából nem lehet vaskarikát csinálni...


és sürgősen felejtsd el amit a movie makerről magyarázott és nézz körül a használható videóvágó programok területén :) egyébként amit linkeltem megmutathatnád neki (szerintem nem ismeri) hátha a jövő generációinak már nem a májkroszoft atyánk hulladékjait akarná lenyomni a torkán

2014. máj. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ja és igen, ingyenes!!!!!!
2014. máj. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!