Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem a 2007-es Microsof...

Letöltöttem a 2007-es Microsoft Office-t próbaverzióba. Lejárt, kérte a termékkódot, beírtam (elfogadta), kérte, hogy indítsam újra a programot. Megtettem, de még mindig azt írja ki, hogy próbaverzió, és nem tudom használni. Mit tegyek? Mi a baj?

Figyelt kérdés
Mellesleg a gépem nem enged semmilyen alkalmazást letölteni, szal más progit nem tudok feltenni, és jó lenne ha ezt meglehetne oldani valahogy.
2009. dec. 30. 16:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Megvetted közben a terméket, vagy az interneten kerestél hozzá másik termékkulcsot?

Vagy ugyanazt a kulcsot adtad meg neki, amit a próbaverzióhoz adtak? :)

2009. dec. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Neten 'találtam' a kulcsot.
2009. dec. 30. 17:18
 3/10 anonim ***** válasza:

Annyi a baj ezekkel az MS Office-okkal, hogy én sok év után le is dobtam végleg a gépemről. Nem konvertálja egyik a másikat! Azért, hogy ugyan vedd már meg mindig legújabbat. Ugyanezt tudja és sokkal jobb nála )és nem kerül pénzbe):

[link]

2009. dec. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Használj szabad szoftvert:

[link]

2009. dec. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Meg van osztva? Vagyis jogosultság be van állítva a gépeden? Rendszergazdai és felhasználói fiókok? Ha igen, akkor telepiteni és törölni bármilyen programot kizárólag rendszergazdai jogosultsággal lehet. Menj át a másik fiókba és onnan próbáld meg.
2009. dec. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Rendszergazdán vagyok bejelentkezve mindig... Szal nem tudom...
2009. dec. 30. 17:49
 7/10 anonim ***** válasza:

Valami nem jól van beállítva, a telepitésnél történhetett a hiba. Én felhasználóiról netezek, innen nem tudom megnézni, de valami rémlik. ű

Mi ez? XP, Vista vagy Win7?

2009. dec. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
XP
2009. dec. 30. 18:30
 9/10 anonim ***** válasza:
XP SP3?
2009. dec. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
XP SP2...
2009. dec. 31. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!