Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok botolható lemezt...

Hogyan tudok botolható lemezt kiírni Néróval?

Figyelt kérdés

Segítsetek kérlek. Szóval leszedtem a Windows 7 ultima te 64 bites változatát ezt szeretném kiírni úgy hogy automatikusan elindítsa a telepítőjét DVD-röl. Zárt oldalról szedtem le ISO kiterjesztésben 3 giga mérettel.

Teljesen amatőr vagyok ilyen téren. Olyat találtam a Néróban hogy DVD-ROM(UDF) azon belül többmenetes lemez készítés/folytatás/nincs több menet(dipscan)

DVD-ROM(Secur Disc)

DVD-ROM(UDF/ISO) azon belül melyik pont

DVD-ROM(ISO)

DVD-ROM( Rendszerindító)


2014. máj. 28. 08:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Olyat keress, hogy lemezkép/képfájl/"hasonló" kiírása lemezre.


Ha nem találnál a Neroban, akkor töltsd le az ImgBurn nevű programot, abban lesz!

2014. máj. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bemásolom a megoldást


Fehersrac nevű felhasználó válasza:


nem tudom. Az én NERO10-esembe van CDkép felírás funkció, fent a menüben.

2014. máj. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Indítsd a BurningROM-ot. új összeállítás ablakot becsukod, Cd/dvd író menünt lenyitva, ott van a "Cd-kép felírása". Elnavigálsz az Iso-hoz és "összeállítás felírása". Sebesség állítása és a bal felső sarokban cd-ről dvd-re kell állítani, majd írás.
2014. máj. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!