Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programok kellenek/aján...

Milyen programok kellenek/ajánlotok olyan PC-re, ami rá volna kötve a TV-re? Filmnézésre (a PC-ből és Internetről is). Melyek azok a programok amit ajánlott rátenni egy ilyen gépre?

Figyelt kérdés
Vírusirtó az kell, mert neten is néznék filmet. Melyik vírusirtót ajánljátok? És milyen Windows-t? (én 7-re gondoltam. Az Updatek le lennének tiltva, hogy ne idegesítsen a folytonos frissítéssel.)

2014. máj. 28. 18:08
 1/4 A kérdező kommentje:

És persze adatok:

Gép: HP DC7800

Ram: 5 GB

Proci: Intel Core 2 DUO

Videókari: nVidia Geforce GT 620

2014. máj. 28. 18:09
 2/4 CspCsj ***** válasza:

Erre csak szubjektív válaszok vannak, kinek mi tetszik, kinél mivel volt gond.


Nálam:

-Avast Free vírusírtó van: [link]

-MPC-HC videolejátszó: [link]


A Win7 az jó (ha legalább 4GB memóriád van, akkor a 64bites kell).

A Windows Update-et inkább hagyd bekapcsolva, ha nem vagy haladó szinten.

2014. máj. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi. csak azért gondoltam, hogy kikapcsolom, mert nem szeretném, ha kikapcsolásnál meg bekapcsolásnál frissítene, mert az elég idegesítő, ha még arra is várni kell. :)
2014. máj. 29. 13:50
 4/4 CspCsj ***** válasza:
Ilyenkor Automatikusról állítsd át "Frissítések keresése, de a felhasználó dönti el, hogy letölti és telepíti" lehetőségre. Ezután ha van időd akkor kézzel indítod, a rendszer csak értesít, hogy van frissítés.
2014. máj. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!