Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Watch dogs hibaüzenet, mi...

Watch dogs hibaüzenet, mi lehet a baj? "Unable to find supported languege. "

Figyelt kérdés
2014. máj. 29. 11:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hozzá nyúltál a nyelv beállításokhoz vagy magyarosítottad?
2014. máj. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem nyúltam hozzá, simán telepítettem, a telepítő pedig alapból tartalmazza a magyar feliratot hozzá.
2014. máj. 29. 12:49
 3/11 anonim ***** válasza:
bolti vagy torrentes?
2014. máj. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
torrentes, szeretem először kipróbálni az adott játékot mielőtt 11,000-ért megveszem. viszont senki sem panaszkodott ennél a torrentnél erre a problémára
2014. máj. 29. 16:39
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha telepítésnél lehet nyelvet választani akkor próbálj meg másikat
2014. máj. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
rendben megpróbálom, bár erős a gyanúm hogy nem ilyen eredetű a probléma :/
2014. máj. 29. 16:50
 7/11 A kérdező kommentje:
feltelepítettem ezennel németül, a probléma ugyan az
2014. máj. 29. 17:18
 8/11 A kérdező kommentje:

elvileg így kellene megoldani:

1. copy all files from the bin folder in watch dogs (usually here:C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\games\Watch_Dogs\bin)

into the watch_dogs folder.


2. delete the files from the bin folder (not the folder itself)


3. start uplay


4. when uplay is running, start the watch_dogs.exe directly from the watch_dogs folder.


de én ezen nem igazodtam el hogy mit is kellene tennem

2014. máj. 29. 17:20
 9/11 anonim ***** válasza:

google fordítóval fordítottam


Elmagyarázom lépések részletesebben:   1.. Másolja az összes fájlt a bin mappát nézni kutyák (általában itt van: C: \ Program Files (x86) \ Ubisoft \ Ubisoft Game Launcher \ Games \ Watch_Dogs \ bin)   a watch_dogs mappába.   2.. Törli a fájlokat a bin mappába (nem a mappát is)   3.. Indul Uplay   4.. Amikor Uplay fut, indítsa el a watch_dogs.exe közvetlenül a watch_dogs mappából.   ! fontos! ha bejön "játszani" a Uplay játékban szokás kezdeni! lásd a 4. lépést!

2014. máj. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

sajnos ettől még nem értettem meg mit kellene tennem :D

az uplay egy fizetős oldal (mint pl steam), na most engem oda nem enged fel csak úgy, kivéve ha megveszem. szóval ez nem értem miért segít a törteseknek

2014. máj. 29. 17:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!