Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photoshop CS5-nél ha "kiugrott...

Photoshop CS5-nél ha "kiugrottak a helyükről a dolgok" mit tegyek?

Figyelt kérdés

Valahogy kattinthattam ide oda, most már úgy néz ki mint egy káosz. Kezdő ps-es vagyok, úgyhogy bocsi ha fura a kérdés. :)


Ahol eddig a képkockák voltak, vagy fent, ahol ha az eszközökre kattintok megjelennek az eszközök beállításai, nem fixek már, hanem egymásba lógnak, ide-oda tudom mozgatni őket.

Tudom biztosan buta kérdés, de ez katasztrófa, már nem tudom mit csináljak ezzel a kis gubanccal.



2014. máj. 29. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Csinálj egy print screen-t és ránézek. Vagy ha idegesít és nem tudod megcsinálni akkor töröld le majd tedd fel újból
2014. máj. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 csacsi2 ***** válasza:

Beállítások->felhasználói felület->Munkaterület visszaállítása alapértelmezettre.

Az összes többi beállítást is vissza lehet állítani.

2014. máj. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi első, a második válaszoló válasza bevált. :) Köszi neked is, mentek a zöldek mind a kettőtöknek!
2014. máj. 29. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!