Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehetséges, hisz csak...

Hogyan lehetséges, hisz csak frissítettem xp-ről win7-re?

Figyelt kérdés
Nos szerintetek mitől lehet az hogy néhány éve még xp korában amikor játszani akartam a számítógépemen ( GTA4, NFS Carbon-MostWanted, Crysis, COD ) mindig le kellett futtatnom minden vackot hogy akadás mentesen menjenek a játékok, ilyeneket hogy ccleaner, gamebooster, asc... aztán ugyan arra a konfigra rátettem a win7-et és furamód egyáltalán nem fagytak a játékok ha nem futtattam le őket, és az érdekes hogy nem csak én voltam ezzel így hanem több haverom is, és nekik legtöbbnek sokkal erősebb gépe volt az enyémtől

2014. máj. 30. 08:48
 1/5 Golan Trevize ***** válasza:
Egy frissen telepített, minden sallangtól mentes operációs rendszer csodákra képes.
2014. máj. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
na jó de az xp is volt ujratelepítve, és és ugyan úgy kellett a fen említett programokat futtatnom közvetlen telepítés után mint előtte + feleslegesen nem volt semmi telepítve, szóval nem szemeteltem tele a rendszert
2014. máj. 30. 09:50
 3/5 Golan Trevize ***** válasza:

"feleslegesen nem volt semmi telepítve" <-> "gamebooster, asc"


Zavart érzek az erőben...

2014. máj. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 csacsi2 ***** válasza:
Ha az említett játékok nem futottak rendesen az xp-n akkor valamit rosszul csináltál. Ezek nálam zökkenőmentesen futnak, minden buhera nélkül xp-n (legalább is az NFS -ig, mert gyenge a gép). A Win 7 jobban kihasználja a modernebb hardvereket, így jobban futnak a játékok, mivel az xp még nem ismerheti az utánna kiadott fejlesztéseket. Ne aggódj a Win 7 -is el tud szemetelődni az idő múlásával, ne dobd ki a takarító programokat...
2014. máj. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
éppen ezmiatt kellett feltennem pl a gameboostert mert nem mentek rendesen, a cc meg az asc-t amúgy is használom...
2014. máj. 30. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!