Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Meg tudnatok mondani, hogy...

Meg tudnatok mondani, hogy jo-e a vista?

Figyelt kérdés
Lecsereltem a lenovo laptopomat, amin eddig xp futott. Regi volt, es el is romlott. Meg persze az xp is elavult. Vettem egy masik hasznalt laptopot. Thosiba. Es Vista basic vagy mi van rajta. Azt kerdezem, hogy ez jo-e. A laptop nem erdekel, mert csak 40 font volt a regit beszamitva, csak azt akarom tudni, hogy jo-e a vista egy laikus felhasznalonak, vagy valtsak windows 7-re? Elbirja-e a gepem azt? Csak mert a vistat nem igazan hallani, hogy reklamoznak.

2014. máj. 31. 07:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel nem írtál laptop nevet vagy specit így jó kérdés hogy elbírja-e de ha a Vistát elbírta akkor valsz. a win7 is menni fog. Am Vista elég... hogy is mondjam, szar :D Szóval sztem mindenképp Win7
2014. máj. 31. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 legly ***** válasza:

Gép adatait, ha le tudod írni, akkor meg tudjuk mondani, hogy vinné-e a win7-et.

A vista... hm... róla meg az a véleményem, hogy egy win7 notebookból sikerült egy win vista notebookot készíteni... Tehát, tulajdonképpen a win7 a vista-ra épül.


Üdvözlettel

Legly

2014. máj. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Vista? Csak néhány szerencsés használónál működik jól. Én konkrétan "neki" köszönhetem, hogy Linuxra áttértem 5 éve. Megváltás volt. :)
2014. máj. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ott a zold pacsi, de azert, en egyenlore nem cserelem le. Kekhalal nincs, a programok futnak, szoval egyenlore jo. Sot, szerintem egy olyan szamtech analfabetanak, mint en, (online film nezes, imelezes, meg idojaras jelentes) szerintem kielegito.
2014. máj. 31. 16:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nemvolt semmi gondom a vistával most 8.1 em van az mégjobb viszont a 7 es sz@r helyete vista
2014. aug. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!