Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A gépemben van egy integrált...

Floki77 kérdése:

A gépemben van egy integrált videókártya és egy nagy teljesítményű AMD VGA. Hogy mi a gond?

Figyelt kérdés

A gondom az , hogy a Fall Out 3 és a Skyrim csak az integrált videokártyát használja , és a launcherbe sem érzékeli a másik videokártyát.

Hogyan tudnám megoldani ezt a problémát ???

( a többi program fut az AMD vel )



2014. máj. 31. 11:20
 1/3 levis56 ***** válasza:
Ha az AMD-re van kötve a monitor akkor azt használja a gép,elvileg ha berakod a külső VGA-t a lap automatikusan átáll az integráltról. Egyszerre csak az egyik kártyát tudod használni. esetleg a BIOS beállításokban a GPU Priority tedd az AMD-re,vagy ha az integráltat használod növeld meg a BIOS-ban a hozzá rendelt memóriát. Az eszközkezelőben nézd meg nem jelez-e hibát a videó kártyáknál,lehet csak az AMD legújabb drivert kell felrakni,de előbb szedd le a régieket.
2014. jún. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ezekkel nincsen gond , mert a váltható grafikus beállításoknál minden programnál vagy játéknál tudom váltogatni a videókártyát. BIOS-om viszont nem teszi lehetővé ezeket a beállításokat.

Csak azt nem értem ezeknél a játékoknál mért az integráltat használja :S

2014. jún. 1. 10:52
 3/3 anonim válasza:
Ide tartozik és sajnos rutintalan vagyok...szóval:ASUS AM1M-A alaplapom van és elvileg az integrált videokártya tudná a 2 GB-ot de csak 512MB-t használ tudnatok segíteni,h a BIOSBAn hol lehetne beállítani ,hogy többet használjon?
2014. jún. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!