Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a gond? Adott egy...

Mi lehet a gond? Adott egy G41M-VS3 R2. 0 alaplap, egy Samsung 4GB DDR3 1333Mhz memória és egy Pentium D 3.40GHz-es 800Mhz proci. Az alaplapban van integrált videokártya. Most raktam össze a gépet, de egyszerűen nem indul, felpörög, de nem ad képet.

Figyelt kérdés

Az alaplap vadi új, ma vettem.

[link]


Próbáltam egy 2,33Ghz-es Dual Core procival, 2 PCI-EXP Vga kártyával, 2 különböző táppal is, de semmi, ugyanúgy nem ad képet.


Monitor is biztos jó, mert laptoppal kipróbáltam.



2014. márc. 5. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
A Pentium D nincsen a support listáján, viszont talán egy Core 2 Duo-val kéne megpróbálni. Amúgy lehet az integrált VGA is rossz.
2014. márc. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amúgy a Pentium D-k max. a 800mhz-es DDR2-őt támogatták 2005-ös procik, szóval tuti nem fér össze Pentium D + DDR3!
2014. márc. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 soccerway ***** válasza:
2 lehetőség van. A lap alapból hibás volt, akkor megy vissza gariba. Vagy a nem kompatibilis pentium D-vel ölted meg.
2014. márc. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anti paladin ***** válasza:

A 3.4-es pentium D rajta van a támogatási listán. Azzal mennie kellene. Próbáld ki a ramot mindegyik foglalatban a Pentiummal mert a Dual core már nincs a támogatási listán.

Ha úgy sem megy, próbáld ki csak az integrált vga-val. Asrock-nál már belefutottam olyan érdekességbe, hogy külön vga berakása előtt a biosban kézzel kellett beállítani az elsődleges vga adaptert integráltról pci-ex-re.


Ha ezen ötletek egyike sem működik, mehet vissza gariban.

2014. márc. 6. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!