Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fifa 14 eredeti játék kapcsán...

Davyd921 kérdése:

Fifa 14 eredeti játék kapcsán lenne kérdésem?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt frissített nekem a játék, örültem is neki meg minden lett egy olyan mód, hogy 2014 Fifa Word Cup Ultimate Team ebbe ki választottam, hogy Spanyolországgal szeretnék lenni és amikor tovább lépek látom, hogy keretbe, hogy vannak minden országból és spanyol alig van.... és spanyol sztárok sincsenek benne ez hogy lehet??

2014. máj. 31. 13:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Attól,hogy te a Spanyolokat választottad még nem fogsz 1 komplett spanyol csapatot kapni a gép kreál mindenkinek 1 kezdő brigádot,függetlenül attól,hogy mit választott. Én pl Argentinát jelöltem be és egy-se volt köztük .Nyitottam már vagy 20 csomagot össz-vissz 1 argentinom van.Ez van :D
2014. jún. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!