Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet a Photoshop...

Hogyan lehet a Photoshop CS6-ban az ecsetünket [brush] kicsinyíteni, és nagyítani a billentyűzet segítségével?

Figyelt kérdés
Amikor nézegettem videókat a Photoshop-ról, akkor amikor az ecset eszközt használták, és azt kicsinyíteni vagy nagyítani kellet, nem a hagyományos csúszkával kisebbre vagy nagyobbra veszem a módszert alkalmaztál, hanem a [ és a ] -jelekkel kicsinyítették és nagyították az ecset méretét, habár nekem ez nem igazán működött.... Szóval valaki megtudná nekem mondani, hogy melyik gombokkal lehet kicsinyíteni és nagyítani az ecset méretét?

2014. máj. 31. 19:19
 1/2 tabaki ***** válasza:
2014. máj. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Épp most találtam meg, hogy hogyan lehet kicsinyíteni és nagyítani, csak sajnos nem az alapján, amit te küldtél :(

De nembaj, ezek a gombok: Ü=az ecsetet kicsinyíti, Ú= az ecsetet nagyítja.

2014. jún. 1. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!