Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sweet Home 3D tervezőbe...

Sweet Home 3D tervezőbe szeretnék egy lapos Tv-t és hozzá állványt, de a programba nincs olyan ami megfelelő lenne . Milyen ingyenes progival lehetne ezt kivitelezni és azt adott programba használni ( iportálni )?

Figyelt kérdés

2014. máj. 31. 22:27
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Mondjuk erre azért gondoltam hogy hátha egyszerűbb.
2014. jún. 3. 12:23
 12/17 tabaki ***** válasza:

Ha neked ez könnyebb... Itt van néhány link, hogyan lehet fénykép alapján modellezni:

[link]

[link]

[link]

Első blikkre azt mondanám, hogy jobban jársz, ha inkább hasraütéssel rajzolsz magadnak valami kábé olyat, ami kell.

2014. jún. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Megpróbálom.


Néztem neten skeetchup és V-ray vagy micsoda nevű videókat és leesett az állam miket dobtak össze egy 30 perces videóban . :)

2014. jún. 3. 22:05
 14/17 tabaki ***** válasza:

A V-Ray egy több 3d-programmal együtt használható, mellesleg keményen fizetős megjelenítő szoftver. Ne foglalkozz azzal, hogy egy-egy program mesterei mire képesek villantás közben. Ez elsősorban az ő tudásuknak köszönhető, és csak félig-meddig a kezük alatt lévő programnak. Ezt csak azért tartom szükségesnek megjegyezni, mert az itteni kérdések szinte mindig így kezdődnek: "Melyik programmal lehet...", és szinte sosem így: "Mit kell ahhoz tudnom..." A programok használatát meg kell tanulni. Nyugodtan kiindulhatsz abból, hogy a program az ötszörösét tudja annak, amit el tudsz képzelni. A V-Ray érdemei vitathatatlanok, de egy kis tudás birtokában az általam ajánlgatott Blenderrel is elképesztő dolgokat vihetsz véghez, míg a tanulásra rest emberen a legkiválóbb szoftver sem segíthet. Tehát majdnem mindegy, hogy hogyan hívják azt a programot, amellyel a főzseni az aktuális csodát végrehajtja -- a lényeg a szakértelem, amely kezeli. Ha nem hagyod abba a tanulást, természetesen eljön az idő, amikor az éppen használt program kevésnek bizonyul, de akkor már nem egy-két látványos bemutató alapján szánod el magad a váltásra.

A 3D-műfajhoz elsősorban megfelelő látásmód és tervszerű gondolkodás szükséges. A kedvencem, Gilles Tran, későbbi munkáiban a Cinema4D programot használja, a FinalRender megjelenítővel. Bizonyára igaza is van, ezek kitűnő szoftverek, és az eredmény nagyszerű -- a szerepük azonban akkor kerül a helyére, ha azzal veted össze, hogy G.T. mit hozott létre a sokkal nehézkesebben kezelhető POV-Ray leírónyelvvel készített grafikáiban.

[link]

2014. jún. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Hát igen vannak akik sűrűn használnak ilyet, én nagyon-nagyon ritkán :)
2014. jún. 4. 01:43
 16/17 A kérdező kommentje:

Próbáltam de nekem ezek a progik nehezek sok idő kell kell hozzá .


Említetted hogy tudnál segíteni gyorsan elkészíteni azt a TV-t hogy a Sweet home -ba tudnám alkalmazni .


Biztos neked 1 perc lenne :)


Ha még áll az ajánlatod jelezed ,köszönöm szépen .

2014. jún. 5. 18:36
 17/17 tabaki ***** válasza:
Modell privátban.
2014. jún. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!