Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudok megnyitni ISO fájlt...

Nem tudok megnyitni ISO fájlt egyik programmal se. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Újratelepítettem a gépet, eddig ISO fájl megnyitására Virtual Clonedrive-t szoktam használni. Letöltöttem, telepítés közben kiírja, hogy installation failed és miután végez, nem tudom használatra bírni. Gondoltam akkor letöltöm a Daemon Tools-t. Feltelepítem, aztán újraindítás után nem tud "virtuális eszközöket frissíteni", eszközillesztésnél azt írja a Windows, hogy sikertelen telepítés. Valamelyik programra tud megoldást valaki? Ezzel bajlódok 3 napja, valaki segítsen ha tud, kérem.

2014. jún. 1. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen forrásból telepítetted újra a gépet, de hajítsd ki a kukába, és szerezz be egy normális, tiszta, buherálatlan telepítőt, majd rakd újra megint.
2014. jún. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Azt hogy mi okozta a hibákat sajnos nem tudom.--


Viszont WinRar-rral ki tudsz csomagolni ISO fájlokat majd onnan setup.exe-ével vagy autorun (stb...) elindítani a telepítést.

2014. jún. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
lehet, h sérült az az iso file, Power Iso-val megtudod nyitni és neroval kiírni mondjuk rendes dvdre és arról futtatni.
2014. jún. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha valamelyik virtuális meghajtóval eljutottál odáig hogy tettél bele lemezt azt 'vedd ki', tedd a virtuális meghajtók számát 0-ra, távolitsd el a virtuális meghajtószoftvereket, inditsd újra a gépet és kezd elöröl, de most csak az egyik szoftvert telepitsd, ne többet.

Újabb úrainditás után müködni fog.

2014. jún. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ezelőtt is erről a CD-ről telepítettem, nem volt vele semmi gond.

Akkor most marad a winrar szerintem egyenlőre..

Nem szeretnék ezentúl minden ISO fájlt kiírni DVD-re, és onnan futtatni.

Nem jutottam el 1ig se..

2014. jún. 1. 19:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Manapság nincs olyan életképes windows rendszer, amit CD-ről tudsz telepíteni, úgyhogy ne is csodálkozz, ha problémád van.
2014. jún. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
miért, akkor miről?
2014. jún. 1. 20:15
 8/8 anonim ***** válasza:
DVD
2014. jún. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!