Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal csinálják a...

Milyen programmal csinálják a mai Hollywood-i filmeket?

Figyelt kérdés
Tegnap a fókuszba láttam egy érdekes részletet.Megmutatták,hogy hogyan készülnek a Hoolywood-i filmek.Pl:Avatár,Godzilla,Vasember.Ezt érdekesnek találtam é nagyon érdekel hogy milyen programokat használnak a filmek elkészítéséhez.Milyen modellező és animátor program kell hozzá? Valaki leírná a nevét? Komoly választ kérek,mert engem ez nagyon érdekel.

2014. jún. 1. 21:01
 1/9 anonim válasza:
adobe after effects
2014. jún. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az after effects animálni és modellezni is tud?
2014. jún. 1. 21:23
 3/9 anonim ***** válasza:

Csak nézz fel ide:

[link]

Itt mindenről találsz leírást és próbaverziót. A hogyan továbbról ráérsz utána dönteni.

2014. jún. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 tabaki ***** válasza:
2014. jún. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi tabaki :)
2014. jún. 1. 22:09
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja és a többi válaszolónak is,azt hiszem hogy nyári szünetbe megpróbálkozok ezzel a Blenderrel és az After Effects-el :)
2014. jún. 1. 22:10
 7/9 anonim válasza:

főleg ezekkel a termékekkel

[link]

[link]

2014. jún. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
After Effects ritkább, de a Nuke, Maya meg ilyenek elég használtak.
2014. jún. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 csana111 válasza:
Hát adobe after effects lehet hogy jó és minden benne van, de ilyen Hollywood-i filmeket nem ilyen programokkal készítik hanem ennél sokkal bonyolultabb és összetettebb programmal csinálják (nem is tudom hogy programnak nevezzem mert ezek nem windows, linux, mac stb. alapúak hanem úgymond ez is egy operációs rendszer( de ez sem igaz teljesen).......Tehát a lényeg hogy míg Hollywoodban borzaztó drága cuccokkal dolgoznak és a szerkesztőségben nem egy ember űl hanem több ezért --->Hallywood-i technikára ne álmodozz....az adobe after effects-nek is megvan az a "bonyolúltsága" és én is ezt használom(sztem. KIVÁLÓ)
2014. okt. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!