Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a teendő (többi lent! )?

Mi a teendő (többi lent! )?

Figyelt kérdés
Felmerült egy nagyon súlyos problémám a laptopommal kapcsolatban és a rajta lévő Win 8.1-el... Windows 8 volt eredetileg rajta és akkor gyönyörűen futott akadás és lefagyások alapján! Viszont én hülye gondoltam rá teszem a 8.1 verziót mondván hátha jó lesz. Azóta a laptopom HDD-e elég gyakran pörög majdnem 100% ( ált: 80-98% között szokott ) ill. rettenetesen lelassult és sokszor befagy. _Ebben az esetben mit csináljak? Valahogy az eredeti állapotába vissza lehet rakni? (win8-ra?) mert amikor megvettem a laptopot akkor bekapcsolás után feltette magának a win8 at és írta hogy ha netán vlmi probléma fen akad akkor vlhogy vissza lehet tenni eredeti állapotába azaz újra rakni! :) Légyszi segítsetek!:) Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2014. jún. 1. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Legtisztább dolog lenne szerintem formázni az egészet és tisztán felrakni egy windowst.
2014. jún. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen nha de nincs semmilyen windows cd/dvd-m ://
2014. jún. 1. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!