Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek melyik ingyenes...

Szerintetek melyik ingyenes lejátszó program a legjobb? Nektek melyik vállt be nagyon? Film nézéshez elsősorban!

Figyelt kérdés

#film #lejátszó #legjobb lejátszó program
2014. jún. 2. 13:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nehany evvel ezelott egy ismerosom ajanlotta a Gom Playert, kiprobaltam es azota ezt hasznalom.
2014. jún. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 karesz01 ***** válasza:

VLC media player 2.1.3 magyar

[link]


VLC Media Player használata

[link]


VLC media player 2.1.3 magyar (64/32bit)

[link]

2014. jún. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
MPC-HC a király windows alatt, linuxon a VLC.
2014. jún. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2014. jún. 2. 15:41
 5/8 anonim válasza:
VLC. Minden általam használt platformon megy.
2014. okt. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 eVoLNT5 ***** válasza:

ha 60fpsben akarok videót lejátszani, akkor MPC-HC

ha regurális 23-30fpsben akkor természetesen VLC :)

2015. febr. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is GOM Player-t használtam még jó pár évvel ezelőtt, de az egyik játék mindig kilépett miatta az asztalra (Bioshock 1). Nagyon sokat olvasgattam külföldi fórumokon, hogy mi lehet a baj és találtam egy választ, ahol a GOM-t okolták hasonló hibáért. Leinstalláltam a lejátszót és valóban máris tudtam játszani a játékkal! Lehet, hogy egyedi eset volt, de innentől tértem át VLC-re. Ez a lájátszó már nagyon bevált, úgy tűnt, hogy minden téren jobb a GOM-nál, így évekig csak ezt telepítettem mindenhova! Az utóbbi hónapoikban viszont már többször tapasztaltam bizonyos videóknál rángatózós lejátszást. A szoftver friss volt a videoanyagok elvileg nem voltak hibásan kódolva. Ekkor jutott eszembe, hogy anno sok jót hallottam az MPC-HC-ről. Feltelepítettem ezt is és láss csodás tök simán játszotta azokat a videókat is, amik rángattak a VLC-n. Ezek alapján azt mondom, hogy egész jó a VLC és használható a GOM is, de talán nagy házimozisoknak az MPC-HC a legjobb Windowsra (bár ezzel van a legkevesebb tapasztalatom, de jónak tűnik és megoldott egy olyan problémát, amit a VLC nem tudott)! :)
2015. febr. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a gyors és részletes választ! :) én vlc-t használok leginkább mert tetszik, hogy sokkal hangosabban lehet nézni a filmet vele mint a többi lejátszónál. 200-ra fel lehet tekerni! :) sajnos más lejátszónál ilyet nem tapasztaltam illetve tetszik a lejátszási lista is...azonban van egy gondom vele...nem is tudom, hogy hogy írjam le...sokszor van h beszürkül a film és tiszta szemcsés lesz...meg akadozik kicsit és nem látni semmit csak a hangot hallani...ez más lejátszóknál nem volt!
2015. febr. 14. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!