Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik Windows 7-est ajánljátok?

Melyik Windows 7-est ajánljátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Azt szeretném kérdezni, hogy melyik Windows 7-est ajánlanátok otthoni használatra? Nekem x64 ultimate van fenn. De valahogy nem tetszik a memóriahasználata. 4GB RAM-om van, és 3GB-ot használ alapjáraton. Tehát semmi sem futtatok rajta, és még is 3 GB-ot eszik x(



2014. jún. 2. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia. Home Premium.
2014. jún. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Használj Windows 8.1-et!

(vagy bármelyik Linux-ot)

2014. jún. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem is windows 7 ultimate x64 van és 500MB-ot sem eszik alapjáraton....érdekes, lehet vmi vírus van a gépeden
2014. jún. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Hááát közvetlenül a windows telepítése után már 2 GB-ot használt. Rengeteg folyamatot végez. Az előző windows-om is ultimate volt, csak avval, hogy angol. Most pedig magyar. És most, hogy visszaemlékszek az nem használt annyit... Megpróbálkozok a home premiummal. Hátha...


#4 Neked is 4GB RAM-od van?

2014. jún. 2. 15:04
 5/7 anonim ***** válasza:
ha telepítés után 2gb-t evett üresjáraton az nagyon gáz.. a feladatkezelő kiírja hogy mi eszik annyit nézd át mert vagy vírus (ha nem teljes formázás volt másik partícióról mászhatott át) vagy valami program aminek nem kellene futnia.. véletlen nem buherált windows?
2014. jún. 3. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sehol nem volt vírus... Mindig kalóz windows-ot használok, de csak ez az egy eszik ennyi memóriát.
2014. jún. 3. 10:45
 7/7 anonim ***** válasza:
nem tudom tudtad-e de a win7-nél 1 cd-n van az összes windows 7 verzió csak attól változik meg hogy melyik kódját írod be.. Kell lennie a neten valahol egy olyannak hogy win7 all abban be se kell írni semmit csak kiválasztod hogy mit szeretnél feltelepíted és tökéletesen működik. Azzal próbálkozz az biztos jó is lesz + én ajánlom az ultimatet vagy a win 8.1-et
2014. jún. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!