Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik XP edition-t ajanljatok...

Melyik XP edition-t ajanljatok erre a gepre?

Figyelt kérdés
64MB VGA , Intel Celeron D 2.66GHz, 1.24GB RAM

2014. jan. 5. 12:44
 1/8 anonim ***** válasza:
A Vistát próbáltad? Tudom, h mi a többség véleménye, de az XP támogatása áprilisban lejár.
2014. jan. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De a kérdésedre válaszolva: MS Win XP Professional.
2014. jan. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem probaltam meg a vistat....de megprobalhatom...abbol melyik verziot erdemes feltenni?(erre a gepre...nem egy csucsmodell....
2014. jan. 5. 14:50
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél a géphez egy 128 megás vga-t, és már játszani, filmezni és youtube-ozni is jól fogsz tudni. Úgy értem, 5-6 éves játékokkal tudsz majd játszani. Amúgy win xp professional. Én 2 évig használtam jogtiszta vista-t, ne akard átélni azokat a pillanatokat, amiket én. Az xp tökéletes lesz erre a gépre.
2014. jan. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 csacsi2 ***** válasza:
Felejtsd el a Vistát, XP Professional tedd fel.
2014. jan. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ti nem vagytok komplettek. Felteheted az XP-t, de az biztonságos internetezést tavasztól elfelejtheted. Szerintem a legelső szempont a biztonság. Az XP támogatása megszűnik, onnantól NEM biztonságos használni, ha internetezni is akarsz a géppel. De egyesek ezt nem képesek megérteni. Inkább vállalnák, h fertőzéseket kapjanak folyamatosan. Grat nekik. Mellesleg érdemes lenne elolvasni, h az MSE támogatást is megszüntetik. Ne tedd a gépedet kiszolgáltatott helyzetbe...
2014. jan. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 csacsi2 ***** válasza:

Te nem vagy komplett, biztonsági frissítésestül.

2005 -óta nincs bekapcsolva a frissítés és használok (megfelelő) védelmet vírusmentesen.

nem a MS miatt biztonságos az xp, a tűzfalát nem is használom mert nem ér semmit, szóval ne gerjeszd a pánikot!

A microsoftról meg annyit, hogy persze azt szeretnék hogy vásároljanak az emberek...

re.:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..

2014. jan. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Oké, nem fogjuk meggyőzni egymást, úgy látom -.-
2014. jan. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!